Informace o tapetách a dodavatelích

Inšpirácia zo zahraničia:

Inšpirácia - tapety Holden:

  • 1
  • 2

Holden Décor

Holden Décor

Holden Décor sa od roku 1991 zameriava na výrobu vysoko kvalitných, prémiových tapiet. Cieľom vlastného dizajnérskeho štúdia sídliaceho v Anglicku je navrhovať podľa posledných interiérových trendov tapety inovatívne z pohľadu farieb, vzorov i štruktúr. Tapety sa vyrábajú v Európskej únii a majú certifikát FSC (drevo pochádza z šetrne obhospodarovaných lesov).

Kolekce Opulence

Kolekce Opulence

Kolekce Opulence byla inspirována současnými textiliemi, které se vyznačují použitím metalických vláken, které dodávají materiálu třpyt. Kombinací textilních vzorů, lesklých kovů a třpytek vznikla tato luxusní kolekce tapet s povrchovou strukturou.

Kolekce Imaginarium

Kolekce Imaginarium

Imaginarium - fúze tropických, botanických a foto-realistických vzorů. V této mírně provokativní kolekci najdeme vzory od oblíbených cihel a kamene přes koláže až po více či méně tradiční motivy zvířat a rostlin. Tapety jsou vyrobeny z prémiového papíru a některé vzory se vyznačují stříbrným leskem.

Kolekce Into the Woods

Kolekce Into the Woods

Moderní botanická kolekce inspirované přírodou, s měkkým vznášejícím se peřím, kapradím a lesními sceneriemi... Oblíbené budou jistě i vzory s dřevěným obkladem nebo retro design.

Kolekce Enchanted Garden

Kolekce Enchanted Garden

Představení Kouzelné zahrady (Enchanted Garden) - krásné florální motivy, třpytivé motýli a elegantní ptáčky přinesla inspirace z rozkvetlé louky. Mnoho vzorů se uplatní v dětských pokojích. Všechny designy se vyrábějí ve dvou variantách - vliesové nebo papírové.

Kolekce Kyoto

Kolekce Kyoto

Tato kolekce je založena na asijské inspiraci, najdeme zde motivy tradičně i moderně pojaté. Lampiony, kapry koi nebo pivoňky doplňují barevně sladěné tapety s jemným grafickým vzorem a pruhy.

Rasch

(Tapetenfabrik Gebr. Rasch GmbH & Co. KG)

Německá rodinná společnost zabývající se výrobou tapet založená již v roce 1861. Její výrobky splňují všechny evropské předpisy a nejnáročnější požadavky na kvalitu. V roce 2012 získala německé ocenění "Značka století".

Všechny tapety jsou vyrobeny z materiálů s certifikací FSC (Forest Stewardship Council). Tento certifikát zákazníkům zaručuje, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Pro vlastníky lesa je prestižním oceněním přírodě blízkého lesního hospodaření.

 

Tento e-shop je certifikovaný.

Zľavy

Zľavy na tapety Rasch.

Vzorky tapiet, ktoré sú skladom, a niektorých vybraných na objednávku posielame zadarmo.

Množstevné zľavy - zľava 10% na kúpu 6 rolí a viac.

Doprava zdarma od objednávky za 100 a viac EUR.

Tapety skladom odosielame do druhého dňa, tapety na objednávku do týždňa.

Ceny sú za rolu.

 

Choose PayPal Today

Pricemania.sk – Porovnanie cien

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info